říj 26

MU - FK Viktoria Žižkov - FK Litvínov - 4:0 (1:0)

Posted by Super User

V dalším utkání k nám zavítal aktuálně druhý tým tabulky z hokejového Litvínova. Na fyzicky dobře disponovaného soupeře jsme byli dobře připraveni. Od začátku utkání jsme to byli my, kdo diktoval tempo hry, byli jsme kvalitní v kombinaci i individuálních dovednostech. Soupeře jsme dobře presovali se snahou získat míč co nejrychleji a co nejvýše.

Z několika šancí se ujala pouze jedna. Soupeř měl po rychlém protiútoku také jednu vyloženou šanci, avšak přestřelil. Celkově jsme odehráli velmi kvalitní 1. poločas. Do druhého poločasu soupeř vysunul do útoku dalšího urostlého rychlostního hráče, ale naše obrana dnes fungovala velmi dobře a kromě pár závarů jsme soupeři mnoho nedovolili. Druhá půle už z naší strany nebyla tak dominantní, paradoxně jsme přidali více branek do soupeřovi otevřenější obrany. Spoustu šancí jsme ještě nedotáhli do zdárného konce.  Kluci dnes makali na 100% a viděli jsme mnoho vědomých věcí, které do sebe kluci pomalu začínají dostávat. Musíme ustálit výkony, ať to není houpačka nahoru/dolů s porovnáním výkonu z minulého víkendu.

Branky: 12´Nepivoda, 40´ Olah, 46´ Melichar, 60´ Vlček P.

Sestava: Soběslav - Vondřich, Rakušan, Vlček P., Vlček A.- Kop (58´ Ieremiadis), Rulf, Tejral (64´ Chytil) - Nepivoda, Olah (50´  Černý), Melichar (47´ Vančura)

Komentář soupeře: http://fklitvinov.cz/mladez/mladsi-zaci-u13--2005/zapasy-turnaje/zapasy/9kolo-viktorie-zizkov--fs-litvinov-40-10

 

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments