květen 04

FK Viktoria Žižkov - FK Baník Sokolov - 2:1 (1:1)

Posted by Super User

Utkání prvních dvou týmů se hrálo v dobrém tempu se zajímavými okamžiky na obou stranách. Z počátku jsme byli lepší, ale z náznaků šancí jsme trefili pouze břevno. Pak zhruba 15 minut diktoval tempo soupeř, který se také ujal zaslouženě z penalty vedení a velmi nám znepříjemňoval rozehrávku dobrým napadáním.

Ke konci poločasu jsme se dostali zpět do hry a po několika rozích, jsme jeden Patrikovou hlavičkou proměnili. Na začátku druhé půle nás výborným zákrokem podržel Kuba a pak již jsme byli ve zbytku zápasu o něco lepším mužstvem. Šance jsme měli, ale někdy zbytečnou zbrklostí, jsme se nemohli dlouho dostat do vedení. Hosté hrozili už jen většinou přes kvalitního, fyzicky velmi dobře disponovaného středního útočníka, kterého se nám někdy s vypětím všech sil, podařilo zastavovat. Rozhodnutí přišlo po skvělé přihrávce Honzíka na Kopína a jeho chladnokrevném zakončení. Utkání bylo kvalitní, rychlé, důrazné, ale naprosto férové. Celkově prospěšné pro fotbalový rozvoj, jak pro naše kluky, tak pro šikovné sokolovské chlapce.

Branky: 32´ Vlček P., 55´ Kop - 14´ (p) 

Sestava: Šmíd - Válek (45´ Vlček A.), Rakušan, Vlček P., Vančura (65´ Novák) - Kop, Rulf, Nepivoda - Kartulev (67´ Vlašánek), Šerák (54´ Černý), Vondřich

 

 

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments