kvě 11

PU - Union Čelákovice vs. Viktorka Žižkov ( 2 : 12 )

Posted by Super User

Na středeční odpoledne jsme zajížděli do nedalekých Čelákovic k PU s místním Unionem. S domácími jsme se dohodli na zápase 7+1 a na čase 3x 20min., což nám vyhovovalo i v tom směru, že jsme do každé třetiny nasadili jinou základní sestavu včetně brankáře.

Utkání se hned od začátku vyvíjelo podle našich představ, kluci dobře kombinovali, nabízeli se a chtěli "hrát fotbal". V první třetině jsme soupeře téměř nepustili do vážnější šance, my jsme naopak byli úspěšní hned 3x. Ve druhé třetině se hra trochu vyrovnala, i proto jsme měli více prostoru pro naše rychlé protiútoky, které jsme oproti jiným zápasům dokázali proměňovat, ze stran bylo hodně náběhů a zároveň i centrů k soupeřově brance. Výsledek třetiny byl výborný - 7:1. V poslední části byla hra o trochu klidnější, postupně byla už trochu znát únava, nicméně kombinovat jsme nepřestávali, jenom s proměňováním šancí to bylo horší, nakonec jsme 2x úspěšní byli a vyhráli jsme i poslední část 2:1. Celkový výsledek 12:2 je určitě zasloužený, kluci byli ve všech směrech lepším týmem a ukázali i velkou chuť po vítězství.

Sestava :

1.tř. - Soběslav - Dome, Vlček A. - Špitalský, Kop, Šmíd - Horel, Rulf (Slavík, Chytil, Kobera, Vlček P., Kropáček, Vančura) - 0:3 (2x Rulf, Slavík)

2.tř. - Šmíd - Vlček P., Kropáček - Horel, Slavík, Chytil - Kobera, Vančura (Kop, Rulf, Dome, Vlček A., Soběslav, Špitalský) - 1:7 (2x Soběslav, 2x Kop, Kobera, Vančura, Rulf)

3.tř. - Chytil - Dome, Šmíd - Kobera, Slavík, Vlček P. - Vančura, Kropáček (Kop, Rulf, Soběslav, Špitalský, Vlček A., Horel) - 1:2 (Vlček P., Soběslav)