čen 14

PU - výjezd na Moravu

Posted by Super User

Po ukončení mistrovských zápasů jsme si naplánovali výjezd na Moravu. Odjížděli jsme v pátek 14.6. v 17.00 a po pěti hodinách jsme dorazili do Uherského Hradiště. Kluci si cestu zpříjemňovali pěveckými výkony, takže nuda nebyla.

V sobotu po snídani jsme vyrazili do areálu Jiskry Staré Město, kde jsme se utkání se stejně starými kluky z akademie 1.FC Slovácko. Ti se umístili v moravské části extraligy čtvrtí (pouze za Sigmou Olomouc, Baníkem Ostrava a Zbrojovkou Brno) se 116 vstřelenými brankami v soutěži. To vzbuzovalo velký respekt. Domácí nám v prvních pěti minutách nepůjčili balón a ihned se ujali vedení. Posléze jsme shodili ostych a rozehráli se k výbornému výkonu. Domácí byli velmi fotbaloví a kombinovali ve všech prostorech, což je velký rozdíl oproti pojetí soupeřů s kterými jsme se střetávali v naší soutěži. Celkově velmi hezké, fotbalové utkání. Po utkání a obědě jsem navštívili místní koupaliště a shlédli utkání domácích v I.B. třídě. Za místní kotel fanoušků by se nemuseli stydět leckteré druholigové celky. Druhý den jsme stávali časně ráno a přesunuli se do Kroměříže. Zde jsme byli opět vřele přijeti v nádherném areálu. Utkání se nám opět povedlo a zejména ve 2. půli jsme již snaživé a konstruktivně hrající domácí výrazně přehrávali. Po obědě na místním zimním stadionu jsme vyrazili domů s pocitem dobře zakončené sezony.

Výsledky:
1.FC Slovácko - FK Viktoria Žižkov - 4:7 (3:5)
HS Kroměříž - FK Viktoria Žižkov - 2:9 (1:3)
 
Sestava: Soběslav, Šmíd, Rakušan, Vondřich, Janovský, Vlček P., Vlček A., Rulf, Kop, Nepivoda, Tejral, Válek, Šerák, Černý, Tomek, Kartulev, Vančura

 

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments