úno 15

Zličín U10 - Na Zličíně to dvakrát "cinklo"

Posted by Super User

O víkendu jsme opět zavítali na Zličín do haly se dvěma týmy, abychom pokračovali v sérii únorových halových turnajů. Tento turnaj se velmi vydařil, vezeme dvě medailová umístění za 1.a 3.místo v turnaji.

První tým šel bez zaváhání základní skupinou, kdy "smetl" domácí FAAZ, tým z Pelhřimova a nakonec i Aritmu s celkovým skóre 16:2. Druhý tým také skvěle začal, porazil Motorlet a následně Baník Most, ale v posledním zápase skupiny nestačil na FK Lety a proto následovalo to nejhorší, co nás mohlo potkat, vzájemný souboj v semifinále. Nakonec ho kluci zvládli velmi dobře, hráli proti sobě bojovně, tvrdě, ale vše fair-play a výsledek 1:1 nás posunul na penaltový rozstřel. V něm byl šťastnější první tým a postoupil do finále. V boji o 3.místo náš druhý tým oplatil porážku týmu FK Lety a zaslouženě slavil výhru a zisk 3.místa. Ve finále s domácím týmem FAAZ to ze začátku bylo celkem vyrovnané, ale potom jsme vstřelili dva rychlé góly a již jsme soupeře k ničemu zásadnímu nepustili a zaslouženě slavili 1. místo na turnaji.

Nutno naše kluky velmi pochválit za kolektivní a bojovný výkon, společně si navíc vzájemně fandili a ukázali tak týmového ducha.

GRATULUJEME - JEN TAK DÁLE !!!

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments