čen 16

Mezinárodní turnaj MSK BŘECLAV CUP 2017 mladších žáků - 2. místo

Posted by Super User

Ve dnech 16.6.2017 až 18.6.2017 se náš tým U12 zúčastnil mezinárodního turnaje MSK BŘECLAV CUP 2017 v kategorii mladších žáků za účasti 18 týmů z Čech, Moravy, Slovenska a Polska, což byla druhá větší akce v tomto roce, kterou náš tým absolvoval.

Po dobu tří dnů sehrál náš tým třináct těžkých utkání, v rámci kterých prokázal kvalitní herní výkonnost, týmového ducha a bojovnost. V základní skupině odehrál náš tým osm utkání, ve kterých pětkrát vyhrál, dvakrát remizoval a jednou prohrál.

Viktorka Žižkov : A.F.C. Humpolec 1:2 (Kop)

Viktorka Žižkov : ŠK Šenkvice 2:1 (Souček, Kop)

Viktorka Žižkov : MSK Břeclav 2:1 (Kop, Ohnesorg)

Viktorka Žižkov : MFK Rusovce Bratislava 1:0 (Válek)

BBTS Podbeskidzie Beilsko - Biala "B" : Viktorka Žižkov 1:2 (Kop, Souček)

Viktorka Žižkov : TJ Nafta Gbely 2:0 (Ieremiadis, Válek)

Viktorka Žižkov : Český Brod 2:2 (Souček, Kop)

Viktorka Žižkov : Junior Šaca Košice 0:0

Ze skupiny tak kluci postoupili z druhého místa do tvz. zlaté skupiny, kde sehráli další čtyři kvalitní utkání s nejlepšími týmy z druhé základní skupiny.

FK Inter Bratislava : Viktorka Žižkov 2:0

BBTS Podbeskidzie Beilsko - Biala "A" : Viktorka Žižkov 0:1 (Kop)

Viktorka Žižkov : Dúbravka Bratislava 1:1 (Válek)

Viktorka Žižkov : 1. FC Karlovy Vary 3:0 (Válek, Ohnesorg, Ieremiadis)

Vzhledem k tomu, že naši kluci skončili ve zlaté skupině na celkové druhém místě, dostali se do finále, kde hráli o celkové prvenství s polským týmem BBTS Podbeskidzie Beilsko - Biala "A". Ve finálovém utkání kluci bojovali a rvali se o výhru od začátku do samotného konce. Náš tým výborně kombinoval a soupeře chvilkami přehrával, ale bohužel jak to bývá ve sportu pravidlem, neproměníš-li své šance, soupeř tě potrestá. A to se tak stalo, kdy soupeř po jeho ojedinělé šanci s trestného kopu dal branku a pak již do konce utkání jen bránil svůj náskok. Ve finále tak náš tým prohrál s polským soupeřem těsně 1:0. Někteří kluci tento výsledek obrečeli, ale za celkový dojem z předvedené hry se nemají za co stydět. Druhé místo, v tak silně obsazeném turnaji, je velmi cenné a vynikajícím výsledkem pro celý tým. Nejlepší a největší odměnou pro celý tým byly ovšem ohlasy od ostatních týmů a jejich trenérů, kteří naše kluky chválili za předváděnou hru a po této stránce jsme byli v jejich očích tím,,nejlepším týmem turnaje". Kromě druhého místa na turnaje jsme ještě obdrželi jednu individuální cenu a to hráč Sebastián Kop byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

VELKÁ GRATULACE CELÉMU TÝMU !!!!!!!!!!!!

Finále: BBTS Podbeskidzie Beilsko - Biala "A" : Viktorka Žižkov 1:0

Konečné pořadí: 1. BBTS Podbeskidzie Beilsko - Biala "A"; 2. Viktorka Žižkov; 3) FK Inter Bratislava; 4) ŠK Šenkvice; 5) 1. FC Karlovy Vary

Leave your comments

0
terms and conditions.

Comments