Rozloučení se sezónou 2015/2016 - 27.6.2015

in Různé

27.6.2015 v sobotu jsme se naposledy sešli v této sezóně. Sice již někteří odcestovali na dovolenou, ale i tak jsme se sešli téměř všichni a pěkně jsme si to užili. Protože jsme na trávě během sezóny byli celkem dost, ale zároveň jsme nechtěli vynechat fotbálek - zvolili jsme variantu plážového fotbálku v beach areálu Ladronka.

Nejdříve si kluci zahráli společně mezi sebou malý turnaj v beach fotbale, mezitím jsme si společně s rodiči něco málo řekli o ukončené sezóně a také plán do té budoucí, co nás čeká.

Dále nás potom čekaly další "fotbalové" disciplíny, které si vyzkoušeli společně s našimi kluky i samotní rodiče - nejdříve golf fotbal a potom střelbu na přesnost. Podle fotografií je vidět, že k tomu všichni přistoupili opravdu na 100% a jejich zaujetí ve tváři hovoří za vše.

Potom ještě následoval beach fotbálek rodičů proti našim klukům, nutno dodat, že šlo někdy trochu o zdraví a byl to někdy pěkný "masakr" - výsledkem však bylo to, že se nikomu nic nestalo.

Na závěr jsme opět provedli losovačku o poháry, které kluci během sezóny získali - na všechny se dostalo, pohárů bylo tentokrát dost pro všechny.

Popřáli jsme si pěkné prázdniny s tím, že se všichni ve stejném složení se začátkem nové sezóny (17.8.2015 - v 17:30hod. Vítkov) zase uvidíme.