Viktorka Žižkov vs. Dukla Praha ( 14 : 22 ) - 26.9.2015

Sobotní zápas s Duklou nám měl ukázat, jak jsme se poučili z našich chyb v minulých zápasech, protože s Duklou jsou vždy zápasy vyrovnané a výsledkově to máme s Duklou vždy půl na půl.

Jednou slavíme, jindy odcházíme poraženi. Tentokrát to byl ten druhý případ, i když obraz hry byl z naší strany velmi rozdílný - jeden náš tým všechny své čtvrtiny prohrál celkem jednoznačně, chyběla bojovnost a vůle po vítězství, zatímco ten druhý byl naopak velmi úspěšný a dvakrát remizoval a dvakrát vyhrál svoje čtvrtiny. Co bylo hlavní příčinou tohoto velkého rozdílu zatím stále hledáme, ale musíme se v každém případě velmi rychle zaměřit na rozdílný přístup některých hráčů k samotnému utkání. Nasazení a bojovnost některých kluků byla v zápase na "velmi nízké" úrovni, otázkou je však, proč tomu tak je ?? Jinak je to škoda, Dukla byla soupeřem, který bychom mohli a měli v zápasech více "potrápit" a vstřelit i více gólů.

Sestava :

Šmíd - Slavík, Dome, Olah, Kobera, Válek, Šuser, Vlček P. - 3:14 (0:3, 2:6, 0:2, 1:3)

Soběslav - Špitalský, Vlček A., Kop, Rulf, Sosna, Polanský, Chytil, Fedorciv - 11:8 (1:1, 1:0, 3:3, 6:4)