TJ SLOVAN BOHNICE : VIKTORKA ŽIŽKOV (2 : 7) - 17.09.2016

K dalšímu utkání pražské soutěže mladších žáků jsme zajížděli do Bohnic, kde jsme se utkali s domácím týmem TJ Slovan Bohnice. Od začátku utkání jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a snažili se dát co nejdříve gól.

Kluci se snažili hrát kombinačně ovšem na začátku skoro bez řádné střely či zakončení. Pak se však v koncovce zlepšili, což vedlo i k tomu, že jsme dali do poločasu dva góly a udělali jsme si náskok a potřebný klid do druhého poločasu. Ve druhém poločase jsme již jednoznačně soupeře přehráli, což vedlo k navýšení celkového skóre. Kluci opravdu předváděli bojovný a chvílemi pěkně kombinační fotbal s hezkými akcemi. Snad jedinou chybičkou bylo to, že jsme ještě nedali více branek, protože šance jsme na to měli a soupeř by si je určitě zasloužil. Celkově je nutné ale kluky pochválit za předvedou hru a hlavně za zlepšení celkového výkonu oproti prvnímu zápasu. GRATULUJEME A JEN TAK DÁL !

TJ SLOVAN BOHNICE : VIKTORKA ŽIŽKOV  2 : 7 (0 : 2)    (branky:  2x Slavík, 1x Ieremiadis, 1x Chytil, 1x Fedorciv, 1x Feuerstein, 1x vlastní)

Sestava:  Doubrava - Kropáček, Kárný, Slavík, Kremenčuk, Černý, Feuerstein, Ieremiadis, Fedorciv, Chytil, Nedvěd