E-ON Junior Cup 2015 - 4.9. - 6.9.

Velké finále E-ON Junior Cup mělo od svého počátku velmi vysoký standard, 40 nejlepších týmů z celé ČR, zahraniční účast týmu AS Monaco, 3 hrací dny na velmi pěkném stadionu a patron celé akce Jan Koller.

Po počátečních organizačních přehmatech, které se nás dotýkali zkrácením prvního zápasu (Opava 4:4) se celá akce rozjela na plné obrátky. V pátek jsme odehráli 8 zápasů, v sobotu také 8 zápasů, v neděli už jen 3 a potom zápas o umístění.

Výsledky :

pátek SFC Opava x VIktorka 4:4, ZČE Plzeň 1:3, FK Pardubice 5:0, Mirava 6:2, Slavia 7:1, MAS Táborsko 2:6, FK Jablonec 3:3, FC Slovácko 6:1,

sobota - Dosta Bystrc 0:3, Sigma Olomouc 5:2, FK Ostrov 3:2, FC Hlučín 5:3, SK Líšeň 0:4, Meteor 4:0, AS Monaco 7:1, Ústí n.Labem 5:5

neděle - Zbrojovka Brno 8:1, Fastav Zlín 2:4, Graffin Vlašim 6:3

o umístění - Šumavan Vimperk 8:5

Celkově 5 výher, 3 remízy a 12 proher - 28.místo

Sestava :

Chytil - Dome, Vlček P., Kop, Válek, Ieremiadis, Šuser, Šmíd

Soběslav - Vlček A., Špitalský, Rulf, Fedorciv, Polanský, Holák, Sosna

Hodnocení celého turnaje je i díky těmto výsledkům spíše negativní - získali jsme pouze 18 bodů a nedokázali jsme se vypořádat s "papírově a fotbalově" slabšími týmy jako jsou Mirava, Ostrov, Hlučín, Meteor Praha a o umístění také Vimperk, kterým jsme body doslova darovali.

 

Ale nejde jen o fotbal, ale i o další věci s tím související, hlavně o celkový přístup k fotbalu, chování hráčů mezi zápasy, chování hráčů mimo "dohled" svých rodičů, vlastní příprava na zápas a další věci - např. semifinále a finále turnaje sledovalo z našich kluků jen sotva polovina a zbytek se "bavil" mimo. Všechny tyto věci se potom při takovém kvalitně obsazeném turnaji sčítají a výsledkem je celkové 28.místo a pro Viktorku Žižkov U11 "FOTBALOVÁ OSTUDA".