Turnaj Zličín 10.1.2016 - 1. a 5. místo

V Novém roce 2016 nás čekal první turnaj na Zličíně. Kluci byli hodně natěšeni, protože jim v průběhu vánočních svátků moc chyběl fotbal. A bylo to znát, protože tam, kde skončili v roce 2015 zcela úspěšně navázali a pokračovali i v roce 2016.

V prvním zápase jsme se trochu potrápili s týmem TJ Ruzyně, kde jsme dlouu prohrávali a až v poslední minutě jsme otočili výsledek a vyhráli 3:2. Kluci se zklidnili a začali hrát svůj kombinační fotbal. V dalším zápase jsem porazili TJ Kyje výsledkem 3:2.  Poté jsme hráli zápas s týmem SK ZČE Plzeň, který byl hodně vyrovnaný, ale kluci bojovali a vyhráli 2:1. Následoval zápas s FK Motorlet Praha, který jsem rovněž zvládli a kluci vyhráli 2:1. V posledním zápase jsem zcela jednoznačně porazili tým FA AZ Praha 8:2. Kluci zcela zaslouženě vyhráli celý turnaj. Navíc byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje Míla Válek.

Celkové pořadí:   1. Viktorka Žižkov 

                         2. SK ZČE Plzeň  

                         3. FK Motorlet Praha 

Sestava: Chytil - Šmíd, Slavík, Olah, Válek, Kobera, Feuerstein, Kropáček  

 

Odpoledne turnaj pokračoval týmy ročníku 2004, na který jsme se také přihlásili a zkusili si zápasy s kluky o rok staršími. Spolu s týmy Admira A,B, Motorlet, SK Slaný, FAAZ A,B a ZČE Plzeň se naši kluci neztratili, bojovali, cesta do semifinále nám však "utekla" o jeden jediný vstřelený gól a postoupila místo nás Admira, v malém semifinále jsme potom už nezaváhali a přidali dvě výhry a nakonec 5.místo je celkem přijatelné.

Sestava : Soběslav, Kop, Rulf, Vlček A., Vlček P., Sosna, Vančura, Špitalský