lis 11
Posted by Super User

 V posledním podzimním mistrovském utkání v Děčíně jsme navázali na dobré výkony z poslední doby a jednoznačně po celé utkání dominovali ve všech činnostech. Za zmínku stojí double hattrick Kopína. Škoda, že soutěž končí, ale navážeme ještě 4 utkáními a v žákovské kategorie rozhodně nerozlišujeme mezi mistrovskými a přátelskými utkáními.

více...
lis 03
Posted by Super User

Do utkání jsme velmi dobře vstoupili, na soupeři jsme leželi, ale z mnoha šancí jsme v první půli proměnili jen jednu. Chyběl nám důraz v předbrankovém prostoru a někdy jsme byli zase moc ukvapení a stříleli z nepřipravených pozic. Jak už to ve fotbale bývá, soupeř podnikl brejk a následného trestného kopu vyrovnal.

více...
říj 26
Posted by Super User

V dalším utkání k nám zavítal aktuálně druhý tým tabulky z hokejového Litvínova. Na fyzicky dobře disponovaného soupeře jsme byli dobře připraveni. Od začátku utkání jsme to byli my, kdo diktoval tempo hry, byli jsme kvalitní v kombinaci i individuálních dovednostech. Soupeře jsme dobře presovali se snahou získat míč co nejrychleji a co nejvýše.

více...